Yenimahalle Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü olarak Yenimahallelilere ve Ankaralılara en iyi hizmeti sunmak olmazsa olmazımızdır. Belediyemizin vatandaşlara dokunan yüzü olan ve birebir hizmet sunan müdürlüğümüz bünyesinde çalışan 700 personelle en iyisini yapmak için uğraş veriyoruz. Tüm personelimiz vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için özveriyle çalışmaktadır. Cumhuriyetin ilçesi Yenimahalle’de tabuları yıkarak yapılmayanları yapıyoruz. Belediyeciliğin yol, asfalt yapmak olmadığını tüm Türkiye’ye gösteriyoruz.  Bünyemizde bulunan kreş ve gündüz bakımevleri, yüzme havuzları ve spor tesisleri, engelliler birimi, düğün salonları ve Evrensel Değerler Çocuk Müzesi ile her gün binlerce vatandaşımıza hizmet veriyoruz.

Bünyemizde bulunan 9 kreşimizle ailelerinin bizlere emanet ettiği çocuklarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Çocuklarımızın geleceğe iyi hazırlanmaları için her şeyleriyle ilgileniyoruz. Emanetlerinize gözümüz gibi bakıyor tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Geleceğimizin temellerini sağlam atmak için yöneticilerden, temizlik görevlisine, aşçıya kadar 330 personelden oluşan ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz.  Her gün 1200 öğrenciye eğitim vermenin huzurunu yaşıyoruz.

Ankara’nın ilk çocuk müzesi olma özelliğini elinde bulunduran Evrensel Değerler Çocuk Müzesi’de müdürlüğümüz bünyesinde hizmet vermektedir. İçinde bulunan alanlarda çocukların yaşayarak, dokunarak öğrenmesine olanak sağlayan müzeden 2 yılda yaklaşık 35 bin öğrenciyi ağırladık. Her çocuğun en iyi eğitimi alması gerektiğine inanarak hayata geçirdiğimiz projemizle sadece Yenimahalle’ye değil tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

Başkent’in en çok havuzuna sahip ilçesi olan Yenimahalle’de her vatandaşın sağlıklı yaşama hakkı olduğuna inanarak 4 havuz ve spor tesisiyle hizmet veriyoruz. Alanında uzman personelin istihdam edildiği havuzlarımızda salon sporları ve yüzme sporları haftanın her günü yapılabilir. Her vatandaşın spor yapma hakkı olduğuna olan inancımızla yapılan tesislerde vatandaşlarımız 5 yıldızlı hizmetleri uygun fiyatlarla alabiliyorlar.

Engelliler birimizle Türkiye’de örnek olacak birçok projeye imza attık. Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan bu birimimizle her bireyin potansiyel bir engelli olabileceği ilkesiyle çalışıyoruz. Engellilerimizin hayata katılımlarını sağlamak hayatlarını kolaylaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Düğün Salonlarımızda ise ekonomik fiyatlarla vatandaşlarımıza 5 yıldızlı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Comments are closed.

Close Search Window